Září 2010

Květinář

30. září 2010 v 21:42 | Jesse James |  Příběhy postav - Gwe'drawe
Po 4 hodinách popotahování linek jsem to konečně vyblil. Neni to dobrý na psychiku a jak zvládnul pica celou družinu nechápu. (doufám minimálně ve 100 expů:))

Zvíře

29. září 2010 v 16:27 | Jesse James |  Příběhy postav - Gwe'drawe
Stál jsem přikrčen vedle Viconie a pozoroval odcházející Havran. Měla chcípnout. Její prodloužený život nepřinese nic dobrého. Lidé jako ona nedokáží strávit hořkou chuť porážky. S pobavením jsem si vzpoměl na hrůzu v jejích očích, když jsem se na ni vrhnul. A nebyl to strach, který člověk pociťuje když potká udatného válečníka. Byla to obava z krvelačné bestie. A nejsou to jen mí nepřátelé, kdo na mě pohlíží jako na zvíře. Dobře si všímám pohrdavých pohledů Dirka s Horaciem. Nedůvěřivých očí Viconie. Únavného zírání měšťanů na mou potetovanou, zpola vyholenou hlavu. Jen Drobek se s mou změnou vypořádal. I když snad právě díky ní se z nás stali přátelé. To Drobek zůstal po mém boku když Dirk prchnul, to on si jako jediný všimnul nevyzpytatelného chování Viconie. To on sdílel mé nadšení pro boj a krev.

Poslední dobou si však sám nejsem jist, zda mám své chování zcela pod kontrolou. Když ležela Havran odzbrojená na zemi, jen obtížně jsem vzdoroval chuti utrhnout jí hlavu z krku. Jsem neopatrný, zbrklý. Čím dál tím intenzivněji cítím, že přes všechny zkoušky stále ještě nemám moc Maghawy plně pod kontrolou.

A že jsem svému okolí stejně nebezpečný, jako kytka samotná.

Kdy chcete hrát?

24. září 2010 v 18:19 Kdy příště?!
Já bych hrál v pátek večer vod 7:00. Napište jestli můžete.

Dlouhá noc

12. září 2010 v 11:15 | Viconia Starkowa |  Příběhy postav - Viconia
Albireo 1. listopad 851

Cítím zvláštní trpkost. Není to očekávaná radost, ale spíše melancholie.Temné uličky AlbireaKdyž jsem se dívala na dva mrtvé z Havraniny družiny a ve vzpomínkách se vracela k pohledu sokyně přiznávající porážku, necítila jsem žádné zadostiučinění, žádnou euforii a pocit vítězství. Cítím jen únavu a konec něčeho, co se muselo stát. Ti dva nemuseli zemřít, ale sami si zvolili osud, když napadli Horatia.
Jsem též klidnější, nikoliv klidná, z nadcházející cesty do arvedanské ruiny a ani nevím, zda si Havraninu šavli vzít s sebou či nechat v Albireu. Bude ji chtít zpátky? Bezesporu. Je to krásná zbraň. Mám stejnou touhu si ji nechat jako ji hodit do Královské řeky.
Dlužím chlapcům pivo. Ne, dvě piva minimálně. Horatio se bude muset nejdřív vykoupat, já s Gwem ošetřit a Dirk uklidnit. Naše družina není v zcela ideálním stavu.

Ach, Slavimíre, kdyby jsi tu byl a vzal mne do náručí.

4.9.

9. září 2010 v 19:17 | Muerte |  Deník
Družina se v předvečer závodu vyhlášeného Vladanem střetla se svými soky z družiny Havran a podařilo se jí několik členů zabít nebo donutit se vzdát. To byl i případ samotné Havran, která musela odstoupit z honby za pokladem ukrytým v Arvedanské tvrzi kdesi v Divočině.

Celé střetnutí probíhalo v noci ve Východní čtvrti. 

Retrospekce

5. září 2010 v 12:16 | sokol |  Zpětná vazba
Dlouho tu nebyla zpětná vazba. Proto mi dovolte navrhnout diskuzi nejen nad posledním sezením, ale i nad naším hraním, PJováním, sehraností a komunikací.
Schválně, kam jsme se posunuli a co stále pouze a jen drbeme.