Září 2008

Změna je život

29. září 2008 v 11:37 | Muerte |  Diskuze
Tak jsem promazal rubriky staré, vytvořil rubriku diskuzní. Co se týče oživování rubrik jako reálie a dobrodružství, tak to je především na nás PJ a hlavně na Víťovi. Zkusím přispívat více do reálií obecných. Zbytek je na vás.

Vážení zesnulí a jiní smuteční hosté

29. září 2008 v 11:31 | Muerte |  Hřbitov postav
Prosím Vás, kteří jste ztratili, v době blízké i vzdálené, nějakou herní postavu, abyste o ní napsali pár slov. Věnujte jí článek a v reakcích se třeba dozvíte, co na té které postavě měli ostatní rádi, čím byla zvláštní. I když je to jen kus papíru, zaplnila část vašeho života, která už nikdy nebude celá.

sokolova derniéra

28. září 2008 v 7:35 | sokol |  Zpětná vazba
Tak je to za námi. Palte, zdojci.

Pro zapomětlivé

21. září 2008 v 10:34 Kdy příště?!
Pro ty co pozapoměli, tak příští sobotu 27. září od 18:00 budem rozkopávat nemrtvý zadky v Sintarskejch kobkách.

Takedovo pivní zamyšlení

16. září 2008 v 16:14 | Muerte |  Příběhy postav - Takeda
Takeda seděl v hospodě U piráta a přemýšlel. To byla jeho oblíbená činnost. Jinak bylo ale všechno ostatní špatně. Tak hlavně před Takedou stála pinta kalného nápoje, který hostinský vydával za pivo a ne šálek horkého čaje. Kolem zpívali opilí námořníci písničku o Andule, co při tom ječí jak fistule a tímpádem o nějakém klidu se vůbec nedalo hovořit.

Musím postupovat opatrněji, daleko opatrněji. Kouzlit tu byla definitivně chyba. Pokud mě hledají, tak hledají "velkého skřítka", ne Janka, ale Janek by neměl kouzlit, nebo by měl kouzlit potichu. Pasáčka dobytka hrát nemohu... to bylo bláhové, Oni by mě nenašli, ale zase bych byl bezmocný. Budu muset vymyslet nějaké jiné inkognito... nějakého čaroděje. Také budu muset promluvit s panem Gu. Prochází se tu jen tak, jako by se nechumelilo, ano, tak by to řekli Lendořané, a oni si ho jistě už všimli... Ještě, že nás čeká cesta do Albirea, ve válečné vřavě snad budeme v bezpečí.

Ano cesta, ale pouze pokud vyřešíme případ vraždících duchů. Nemůžu jen tak přihlížet a nechat je řádit. Musím tomu přijít na kloub. Ostatní snad až na pana Gu ale chtějí jen potlouct pár nemrtvých. To ale těm mrtvým nepomůže a živým už vůbec ne. Byli bychom jako oni, jen paraziti... Bez cti, bez odpovědnosti... Proti takovým bych skřítkům také pomohl povstat. No každopádně cesta za moudrostí arvedanů se zvrtla a přes pláně a skřetí mrtvoly mě dovedla ke starým místům a zvykům psance. Obstojím před jménem Takeda?

Velká volba vůdce

16. září 2008 v 12:35 | sokol |  Organizace
Tak tedy je zde anketa, ke které dooručuji zapojit i váš komentář. Bohužel je nás šest, to jest přesně na možnosti ankety, tak vzkazuji omluvu Adolfu Hitlerovi, nejznámějšímu z vůdců, že se nám sem nevešel.

Po letech

14. září 2008 v 7:55 | sokol |  Zpětná vazba
Tak pište

Návraty

4. září 2008 v 12:17 | sokol |  Dobrodružství
Už to začalo. Poutníci věděli, že to příjde, ale nikdo to nečekal tak náhle. Cesta na jih se mi zdá čím dál delší a to zde jdu snad po sté a navíc nejrychleji za všechna ta léta. Navíc mi vrtá hlavou Kor. Ti zpropadenci se nevyjádřili, mají dost práce sami se sebou, protože ulice se bouří a...kdo to je? Poutníci? Na cestě do Koru? Musím je zastavit. Musím je varovat, že sever od teď není bezpečný.
Zase to zde řádí. Nesnáším tyhle noci. Včera jsme našli toho kupce, co měl hlavu otočenou kolem dokola beze známky dotyku, a dnes mi nahlásili ženu mající tělo studené tak, že strážíkovi umrzly prsty. Jediné, co je omlouvá, že zde byli noví. Být to místní, tak pozůstalé seřvu za ignorování městské vyhlášky. Bohové, proč muselo to přijít zrovna teď, když je hotovost. Nesnáším tyhle dny, opět tam budeme muset jít, a tentokrát nejde o budoucnost pár občanů.
Už mi ty kosti lezly pomalu na nervy. Šklebící se lebky všude, kam se podívám. Aspoň že pach hniloby vystřídala zatuchlina, je to hned o něco lepší. Navíc Ooka za mnou něco zase povídá a mě to rozptyluje od myšlenek na tohle místo. Moje ostražitost se však vrátila okamžitě, když se náhle otevřel před námi prostor, nevím, jak velký, ale chlad, vítr a prostě ten pocit mi dokázaly, že se nacházíme někde v obrovské hale. Také se mi zdálo, že jsem něco zaslechl, krom kapající vody jakýsi povědomý zvuk a reakce ostatních mi to potvrdily. Jenže dřív, než jsme stihl jakkoliv se připravit, přišlo něco jiného. Nevím za jak dlouho, ale otevřel jsem nakonec oči. A žasnul.

Sobiňov, Sobiňov, Sobiňov, ani tam to neni špatný

3. září 2008 v 22:56 | Muerte |  Kdy příště?!
Ale hrát se bude v Brodě, jak káže GM God Sokol. Od 18:00 v soboru 13.9. 2008. Howk!