Duben 2008

Next round....

20. dubna 2008 v 19:34 | Muerte |  Kdy příště?!
Takže kdy máte čas příště? 3. 5. od 18:00? Drd? Nebo ještě jinak?

Design

17. dubna 2008 v 14:19 | Svob |  Organizace
Helou vsichni..neleknete se pripadnych zmen, prirpavuju novy design naseho blogu..
zatim "uder construction":-)

Probuzení

17. dubna 2008 v 13:34 | Viconia |  Příběhy postav - Viconia
Jen pár desítek nocí uběhlo od opuštění družiny těch slabochů a idiotů, ale zdá se mi to jako věčnost. Nechybí mi, ani jeden z nich, a při troše štěstí jsou všichni mrtví. Je to ale poslední zmínka a myšlenka mého života, kterou jsem ochotna jim obětovat.
Už vás nikdy nechci vidět!
Deník jsem ztratila. Co nejdříve začnu psát nový, stejně jako začíná můj nový život. Jsem ale uprostřed lesa, trápí mě horečka a jakýsi divný pocit. Hlavně ten, co tu vlastně dělám?! Utekla jsem od toho šamana, ano. Sice mě vyléčil, ale vděk si nezaslouží ani on, ani nikdo jiný. Po řece plout již netoužím, utápění přenechám druhým, bláznům.
Minkor mě přivítal po aldenu chůze. Neznámá savana, plná neznámých tvorů a já přežila, byť se cítím na pokraji vyčerpání. Sotva popadám dech, ale ten se zároveň tají nad tím úžasným městem. Nevěřila bych, že existuje nějaké, co se jen malinko rovná Erinu. Musím se umýt, to je nejdůležitější, nehodlám se tu procházet a vypadat jako nějaká coura. Peněz mám ještě dost a lepší hostinec je povinností.
Jsem tu již pár dní a stále je co objevovat. Tolik míst, co se vzájemně liší. Elfové ve stromech, skřítci v pagodách, trpaslíci v zemi a hobiti v norách. To vše od sebe pár stovek sáhů. Neuvěřitelné!!! Je to snad výsledek Lamiova soudu? Já jsem ale pořád živa.
Alden a začínám se nudit. Pohledy mladíků mě omrzely, známosti mám. Chce to dobrodružství. Okusit zase rapír a svůj dokonalý um. Narazila jsem na kolonu, míří na jih. Proč ne? Prý Les dávno mrtvých, i to mě láká. Taková hloupost, báchorky pro pověrčivé. Pojedu s nimi a budu se jim celou cestu vysmívat.
Dva dny cesty a mí noví společníci jsou čím dál víc vyděšení. Získala jsem jejich pozornost již první den cesty, ale nyní jim v hlavě vrtají jiné věci a to mě rozčiluje! Copak je to možné?! Ženu jako Viconia neviděli nikdy, tak proč jim v jejich malých mozkách neležím jen já!!
Z předu kolony se ozval výkřik. Konečně někdo ochutná mou ocel. Seskakuji z vozu a běžím k čelu průvodu. Jsem jediná, ostatní utíkají do lesů. I jim ukážu, zbabělcům, ale ne hned. Minula jsem poslední spřežení a můj krok se zastavil. Němě zírám na pět postav předemnou a cítím sucho v ústech. To není MOŽNÉ!!!!
Rapír mi vypadl z ruky.

Lejdýs end džentlmen!!!!

8. dubna 2008 v 12:30 Kdy příště?!
Shadowrun od 6 večer!!!
Vítejte na dalším klání supertežkých vah!!!
V modrém rohu se práve rozvičuje PJ, současný šampion a v červeném rohu jeho vyzyvatelé, stále nespokojení hráči!!! Souboj mezi těmito dvěma giganty bude zlatý hřeb večera, tak se usaďte a užijte si to!!!
A právě začíná první kolo!!!
Dzing!!!

Tech skretu chciplo vic...

6. dubna 2008 v 11:04 | Muerte pro Makumbu |  Zpětná vazba
Omlouvam se za absenci diakritiky, ale na stoparich jsem nebyl schopen prepnout na jinou klavesnici... I tak ale napiste plusy a minusy posledniho dracaku, abysme ho mohli dal zlepsit.

Tady snad chcípl skřet

1. dubna 2008 v 14:48 | Svob |  Kdy příště?!
Lidi jěstě žijete? Kdy se teda bude hrat?