Říjen 2007

Kterak zesnul pan Li

30. října 2007 v 19:32 | Muerte |  Dobrodružství
Kouknul se na stěnu, ale neviděl jí. Před jeho zrakem se ukazovaly jinčí věci než obyčejá dřevěná stěna. Tedy až do onoho hloupého vyrušení. Předtím procházel městem a plížil se za tím šedivým zmetkem. Jak sem mohlo takovýmhle šedivým pobudům podařit něco takového? Ale tomuhle sklapne... Ještě pár kroků... Kam se jen poděl? Třeba támhle... Uvidíme. Tohle tělo je takové nemotorné. Sakra! Slepá ulička a ten zmetek někam zmizel. U Khara! Vždyť je za mnou!
Když život vyprchával z rozseknutého těla pana Li, nebylo to všechno, co odešlo. Pan Li, tedy to, co z něj zbylo, byl vyvedený z míry. Dokonce ještě víc než duše zemřelých obvykle bývají. Připadal si okraden. Ne o život. Smrt a Lamius přece čeká na každého spravedlivého skřítka a Lamiuse se pan Li neobával. Byl dobrý skřítek. Ale pan Li věděl, že byl okraden. Okraden o to nejcenější, co máme. O čas na Asterionu mu vyměřený. Jak dlouho to bylo? Poslední věc, co si pamatoval byl večer s veselým lesním skřítkem. Skřítek mu prostě musel vyset na rtech. Jak ten dovedl vyprávět! Co to ale říkal? Pan Li si nepamatoval nic konkrétního. Tehdy byl večer a tma. Teď je odpoledne i když nějak divně zamlženo. Pan Li se začal divit té podivné mlze, která přirkyla celý Minkor, pak se z mlhy vynořil trůn s vousatým mužem na bílém trůnu. Pro pana Li začal Lamiův soud.
Zatraceně rychlý prevít! Šmik a Li byl na kousky... Co teď? Kde seženu nového špeha? Co když vyzbírají všechny letošní houby? Mistr se bude zlobit... Ne to se nesmí stát! Zaplatíš Šediváku i ty lidský skoroskřtíku, ty parodie na kouzelníka! Všichni zaplatíte! Draze zaplatíte!!!

Sejdeme se na Vlachovce

30. října 2007 v 15:22 | Muerte |  Kdy příště?!
Doufam, ze v klubu a bez Pepicka Zimy! Minule sme se jen tak rozehrali. Bylo to takove rychne nic, ale opět vam radim: vsimejte si veci kolem sebe, neberte to jako vylet, ktery nejak dopadne! Kdo se nesnazi nic nedostane, tak maximalne pres papulu! Napiste sem, co se stalo a zrekapitulujte to ostanim, co budou hrat priste. Kdyz sme u priste, tak navrhuji sobotu 3. listopadu jiz od 6 hodin-jen pokud se ozvou sob, slava, vita a petr, ostatni jsou mimo. Pokud se Vam to nehodi, piste!

Další?

20. října 2007 v 18:58 | socool |  Kdy příště?!
Původní plán byl na pátek, ale máme nečekaně výpravu, tak uvádím termín sobota 27. 10. 2007 od 20:00.

Jak na blog?

9. října 2007 v 9:14 | Muerte |  Organizace
Sleduju, že pro většinu z Vás je obtížné sledovat tenhle blog a jakmile nějaký článek zapadne s časem hlouběji, jako by přestal existovat! Druhej problém je v tom, že občas lidi zapomenou to tady scheckovat a pak přes problém 1 jim unikne že příští tejden maji přijít a timpádem si udělat čas.

Teď sem prubnul strčit blog do rss čtečky. Zkuste to taky! Mám ji na liště a aniž bych musel na onu stránku, hned se tam ukážou články nové, ale přehledně jsou tam i tituly článků starých, takže některé věci nezapadnou!

Kdy to Matlák rozbalí?

8. října 2007 v 21:37 Kdy příště?!
Protože Vy, prací a školou povinní poněkud více než já, zatim netušíte, kdy se sejdem, tak sem Vám sem dal k dispozici kolbiště termínů. Napište, kdy by se Vám to nejdříve hodilo. Víťa ať to všechno řídí a vetuje.

Muertovo malé intermezzo

7. října 2007 v 17:19 | Muerte |  Zpětná vazba
Napište jestli se Vám to líbilo a klidně sem napište svý názory na téma "Pravidlové hraní (by the book)" vs. "Roleplayingové hraní."